Jeśli tu jesteś, to czujesz, że prawdopodobnie nadeszła już pora, by chcieć czegoś więcej niż bycia mamą, partnerką i panią domu! Niezależnie czy masz w sobie zero czy milion pomysłów na swój rozwój osobisty i zawodowy - dobrze trafiłaś!

Ten skrupulatnie przygotowany warsztat pomógł już setkom Mam (uczestniczącym dotychczas w spotkaniach stacjonarnych) nie wracać do czasów pracy „przed porodówką”, odnieść własny sukces i znaleźć nowe spełnienie.


Gotowa na edycję online, by wziąć Twój pomysł na warsztat?

Cena promocyjna

170 zł 190 zł
Oferta ograniczona czasowo

Co wyróżnia projekt „Macierzyński i co dalej?”


Jak słyszysz słowo „kurs” to masz ochotę uciekać, bo wiesz, że to kolejny kompulsywny zakup i… otrzymany załącznik do maila wraz z nagraniem lub loginem pozostają nieotwarte w skrzynce odbiorczej? Znam to!

Dlatego, warsztat „Macierzyński i co dalej?” nie jest kolejnym kursem obiecującym Ci gruszki na wierzbie…

Nie jesteś sama

Czytając ankiety innych Mam po każdym spotkaniu stacjonarnym, ewidentnie ogromnym walorem warsztatów były… inne Mamy! A ja obiecałam sobie, że żaden online nie odbierze nam poczucia bycia we wspólnocie i potrzeby bycia wysłuchaną oraz wysłuchania innych. Przecież networking to najwyższa forma rozwoju osobistego! Dlatego też, cała platforma, jak i dołączone do warsztatu zamknięte konto na IG (dedykowane tylko Uczestniczkom warsztatów) zbudowane są tak, byś już nigdy w swoich wątpliwościach, decyzjach, wzlotach i potknięciach nie czuła się sama. Byś uzyskała zrozumienie, empatię, a nie ignorancję. Co więcej, możesz zawsze liczyć na rzetelne opinie Twoich planów, a potem promocję - gdy już wystartujesz!

Krok po kroku

Wiesz, że możesz przerobić dziesiątki kursów i wynieść z nich niewiele, a zrobić jeden i zacząć skutecznie działać? Dzieje się tak wtedy, gdy nową koncepcję budowania siebie zaczynasz od wstawiania okien, zamiast od budowy fundamentu. Warsztat „Macierzyński i co dalej” pozwoli Ci zacząć we właściwym miejscu, budując solidne podstawy. Mapy myśli, szereg kluczowych pytań, metody wykluczania i wyborów mają doprowadzić Cię do punktu z którego możesz, chcesz i… realnie zaczynasz: bez marnowania czasu, bez stania w rozkroku, bez ślizgania się po nadmiarze opcji. 

Nie jesteś tutaj „zdjęciem profilowym” na platformie kursu! Jesteś świetną Kobietą, która w tym momencie potrzebuje, by ktoś złapał ją za rękę i przeprowadził przez nadmiar obowiązków i wątpliwości. 

Na Twoich warunkach!

Ileż to razy chciałaś być o 20:00 na jakimś darmowym webinarze, ale… wtedy usypiałaś dziecko? Ile razy podejmowałaś decyzję, że „zacznę od jutra”, ale trudne „jutro” następowało po nocy bez godziny snu, z nowym ząbkiem w maleńkiej buzi?

Ten warsztat oraz towarzyszące mu mikro-szkolenia dostosowują się do Ciebie, a nie na odwrót!

Szkolenie z 3 modułami jest podzielone na odpowiednio niewielkie odcinki czasu, byś mogła je przerobić w dowolnej, wolnej chwili - wieczorem, podczas drzemki dziecka, czy na spacerze (są dostępne w formacie audio).

Zamknięte konto na IG naszej społeczności nie narzuca Ci stałych pór naszych spotkań - wiele wydarzeń będzie się tam odbywać rotacyjnie, cyklicznie, 2x w miesiącu, abyś zawsze zdążyła dołączyć. 

Workbook, jak i wszelkie materiały video są Ci udostępnione na zawsze. Jesteś mamą, nie możesz wszystkiego. Ale z wygodnej formy szkolenia, skrojonego do Twoich potrzeb możesz i powinnaś skorzystać, skoro spod jego skrzydeł wyszło już setki innych, zadowolonych Mam.

Sprawdź, czy ten warsztat jest dla Ciebie? Zrób szybki quiz!

✔️ Nie chcesz wracać do dawnej pracy?

✔️ Zmieniły się Twoje priorytety i potrzebujesz więcej elastyczności i niezależności?

✔️ Nie masz w tym momencie pojęcia co mogłabyś innego robić zawodowo?

✔️ A może masz w głowie nadmiar pomysłów i nie wiesz na który warto postawić?

✔️ Nie masz czasu siedzieć na sztywnych czasowo szkoleniach zdominowanych przez narcystycznych mówców?

✔️ Frustruje Cię słuchanie o ogromnych zarobkach pięciocyfrowych kwot w tydzień?

✔️ Nie lubisz demonizowania etatu i idealizowania biznesu online?

✔️ Potrzebujesz wsparcia i konkretnych narzędzi, by upewnić się w swoich wyborach?

✔️ Czujesz się często samotna w swoich rozterkach i chętnie poznasz inne Mamy o podobnych bolączkach?

✔️ Jesteś gotowa zainwestować niewielkie pieniądze za wartość naprawdę zmieniającego jakość życia szkolenia, z indywidualnym podejściem do każdej z Mam?

Jeśli na co najmniej połowę pytań znacząco pokiwałaś głową na TAK, dobrze trafiłaś!

Jak to działa? Schemat naszego warsztatu online jest prosty:

Szkolenie główne „Macierzyński i co dalej? Znajdź pomysł na siebie”
Składa się z 3 osobnych modułów i jest zamieszczone na osobnej platformie do której się logujesz kiedy i gdzie chcesz, i poświęcasz tyle czasu, ile możesz. Dzięki takiej elastyczności, zawsze do szkolenia możesz wrócić, cofnąć, przerwać, dokończyć, kiedy tylko masz na to zasoby. Dostajesz do niego dostęp na zawsze!
Workbook
Jest dołączony do szkolenia i także znajduje się do pobrania na platformie. To prawie 40 stron map myśli, ćwiczeń i pomocnych narzędzi, które omawiam szerzej w szkoleniu oraz które warto mieć wydrukowane i systematycznie wykonywać, by spodziewać się najlepszych efektów naszych spotkań!
Zamknięte konto na IG MasterMUMS
Tylko dla Mam z warsztatów - to tutaj, w mocno nowatorskiej, cyklicznej, elastycznej i interaktywnej formie, będziemy robić wspólne live’y, sesje Q&A, burze mózgów i wspierające, inspirujące spotkania networkingowe, które nie raz mogą przerodzić się w coś więcej :-)
Bonusowe webinary: „Znajdź na to czas!” oraz „Działaj z wiarą w siebie” , „Działaj pomimo lęku”
Dostępne dla tych z Was, które potrzebują dodatkowego kopa w kwestii zarządzania czasem w swoim rozwoju zawodowym oraz w pracy nad nastawieniem, jeśli uważasz, że „chciałabym, ale się do tego nie nadaję lub się boję…” ;-)

Co zyskasz dzięki udziale w tym warsztacie?

⭐️ pójdziesz naprzód - wreszcie w  nieprzypadkowo, a zupełnie skrupulatnie dobranym kierunku, dopasowanym do kontekstu życiowego w którym się obecnie znajdujesz 

⭐️ odkryjesz swój świadomy potencjał - rozszerzysz go o nowe perspektywy lub odkryjesz na nowo - na warsztacie skupiamy się mocno na psychologicznych aspektach naszych mocy i niemocy

⭐️ wsparcie i wymianę doświadczeń, inspiracji, case studies na naszych cyklicznych spotkaniach w zamkniętej społeczności innych Mam

⭐️ większy spokój w głowie, wobec siebie i bliskich - nic tak nie wysysa z nas energii i zasobów jak nierozwiązany problem, nadmiar opcji, czy stanie pod przysłowiową ścianą 

⭐️ większą wiarę w siebie i poczucie sprawczości - dzięki pracy indywidualnej, wspólnej oraz z workbookiem, abyś mogła:

  • rozwijać własne biznesy,
  • zdobywać etat na własnych warunkach,
  • zarabiać dobre pieniądze,
  • być niezależna finansowo,
  • czuć się spełniona, osiągnąć osobisty sukces,
  • poczuć dumę z siebie,
  • zadbać o własną przestrzeń i pokazać Twojemu Dziecku, że mama jest szczęśliwa.

Cena promocyjna

170 zł 190 zł
Oferta ograniczona czasowo

Dlaczego JA?


Bo jestem jedną z Was! Tylko nie na początku drogi, a te kilkanaście/kilkadziesiąt kroków dalej… Też kiedyś będąc mamą półrocznej Anieli zdecydowałam się pójść w praktycznie zupełnie inną stronę niż dotychczas, ucząc się większości nowych kompetencji ze świata online od zera.

I czując się wreszcie dobrze tu, gdzie jestem, chcę pomóc Ci także odnaleźć spełnienie: w tempie slow, bez poświęceń i wyrzutów sumienia. Z dzieckiem na ręku. Bo to fantastyczne uczucie!

I tak, zawodowo - od ponad 15 lat obracam się w świecie HR - najpierw od strony handlowej, potem jako rekruter oraz doradca ds. wizerunku marki pracodawcy. Najpierw, "u prywaciarza", potem w korporacji, wreszcie: "na swoim" dopasowanym do wymarzonego stylu życia.

Od ponad siedmiu lat, jako Mama, obracam się wokół pieluch, zabaw i spacerów ze swoimi dziewczynkami, znajdując także własną przestrzeń na to, by łączyć wiedzę zawodową z pasją z dzieciństwa, jaką było... pisanie. 

Najpierw jako autorka bloga www.aniatabaj.pl, potem jako twórczyni kultowych już ebooków: "S.O.S., czyli Sztuka Odnalezienia Siebie (wśród niedoczasu, chaosu i małych dzieci).” I "S.O.R. czyli System Rodzinnej Organizacji”, aż w końcu jako inicjatorka projektu „Macierzyński i co dalej?” udaje mi się tworzyć tę przestrzeń w internecie, w której znajdziesz miękkie lądowanie po ciężkim dniu i talerz z różnymi czekoladkami samorozwoju do wyboru, wedle uznania, by w Twoim macierzyństwie było… lżej. A wisienką na torcie tej twórczości jest mój autorski, jedyny taki w Polsce „5-letni Dziennik Chwil Ważnych. Celebruj!”, by ten jedyny, cenny nam czas przemykał wolniej i pod kontrolą.

Dlaczego powstał projekt "Macierzyński i co dalej?” w wersji online? Przez minione prawie 2 lata odbyło się kilkadziesiąt edycji warsztatów stacjonarnych: w Gdyni, w Warszawie, w Krakowie. Był limit miejsc. Były rozczarowania, że w inne rejony Polski nie dotarłam. A moje szkolenie w swoim przekazie ma nie tyle przełamywać limity i rozczarowania, co próbować je obchodzić inną drogą. Stąd, zdecydowałam, że także w formacie online, chcę szerzyć wiedzę i doświadczenie o tym jak wykorzystać przerwę zawodową do wystartowania na drodze... zawodowego spełniania się: na etacie, na swoim, jako freelancer itd.

Bo czasem największym źródłem zmęczenia i frustracji młodej mamy jest... brak pomysłu na siebie i brak przestrzeni dla siebie. 

Serdecznie zapraszam wszystkie Mamy (i nie tylko), które chcą skonsultować lub może zainspirować się na swoje własne "dalej".

Czy Mamy są jakieś inne?

Wiem, sama jestem mamą i nie chcę być traktowana jako osoba specjalnej kategorii.

Ale nie chcę też być wrzucana pod czołg z napisem ‚frustracja”, gdy znani mówcy motywacyjni i biznesowi mówią mi, że „mogę wszystko” i że „wszystko to kwestia organizacji”. Czujesz podobnie? 

Na rynku szkoleń nie ma ciągle podejścia i treści od kogoś, kto zrozumie nasze nietypowe potrzeby i różnorodne konteksty macierzyństwa.

Stąd powstał ten warsztat. Oprócz ogromu własnego doświadczenia, licznych case studies i konkretnej wiedzy, daje… zrozumienie.

Zrozumienie dla Mam: 

✔️ że nie zawsze mogą uczestniczyć w webinarach o typowych godzinach.

✔️ że nie zawsze mogą obejrzeć długie lekcje w formie video.

✔️ że nie zawsze mogą ukończyć lekcje w konkretnym czasie, albo odpowiednio się skupić – czasami potrzebują wrócić do pewnych rzeczy.

✔️ że najlepiej wchodzi im wiedza podzielona na mniejsze kąski, bo często pracują w blokach czasowych, np. podczas drzemek dziecka.

✔️ że lepiej im się pracuje w społeczności innych mam, które rozumieją ich bolączki, problemy, frustracje.

✔️ że nie są w stanie wydać mnóstwa pieniędzy na różne super drogie szkolenia. Przecież dziecko to niekończąca się studnia wydatków!

✔️ że budowanie szeroko pojętej kariery może iść im wolniej i potrzebują czuć, że to jest okej i że nie warto się frustrować.