Działaj z większą wiarą w siebie

Zwiększ swoją pewność w działaniu!

Ten webinar jest dla Ciebie, jeśli:


✔️ chciałabyś zacząć działać, ale od razu torpedujesz się myślą, że się nie nadajesz, że inni robią to lepiej, że nie masz odpowiednich kompetencji…

✔️ Twoje otoczenie działa na Ciebie blokując, zamiast inspirująco i brakuje Ci wsparcia i motywacji do jakiegokolwiek nowego startu

✔️ masz nieustanne wątpliwości czy sobie dasz radę, czy znajdziesz czas, czy odniesiesz sukces, czy to nie strata czasu i tworzysz inne „wymówki”

✔️ krytyk wewnętrzny i mit oszusta grają pierwsze skrzypce w orkiestrze Twojej głowy

Cena promocyjna

70 zł 90 zł
Oferta ograniczona czasowo

Nad czym wspólnie popracujemy podczas tego webinaru?


✔️ Odkryjesz własną wewnątrzsterowność, która będzie dążyć do tego, by wiara w siebie nie była chwilowym zrywem, stanem, ale Twoją cechą wobec długofalowych wyzwań - nie tylko w decyzjach zawodowych, ale każdych!

✔️ Poznasz 5 konkretnych kroków, wraz z dobranymi do nich pomocnymi, prostymi narzędziami, abyś mogła sprawnie i z ufnością w siebie przejąć lejce własnych decyzji i działań.

 ✔️ Położymy kres Twojej chłoście wewnętrznej, odbierając bacik krytykowi wewnętrznemu i demaskując mit oszusta, bo poznasz konkretne tipy na to, by żyć z nimi w zgodzie.

✔️ Zamiast zastanawiania się czy się nadajesz, czy jesteś wystarczająca, przestaniesz tracić na to energię i czas, zamieniając je na realne dążenia do tego, o czym marzysz!