Witaj w pierwszej i jedynej w Polsce biznesowej Akademii online tylko dla Mam!

17 tematycznych modułów: od znalezienia najlepszego pomysłu na siebie jako biznes Mamy przez narzędzia budowania solidnej marki po techniki znajdywania i zatrzymywania klientów!

Dołącz do MamaAcademy!

Interesujesz się dołączeniem do MamaAcademy – pierwszej polskiej akademii online, która uczy biznesu Mamy?

Fantastycznie! Na tej stronie umieściłyśmy wszystkie informacje na temat, tego co Ci oferujemy!

Zacznij swoją wspaniałą przygodę z biznesem dzięki MamaAcademy!

A jeśli masz już firmę… w końcu rozwijaj ją z prędkością światła!

Czytaj dalej, abyśmy mogły przedstawić Ci nasza ofertę!

Cel MamaAcademy

Nie obiecujemy Ci gruszek na wierzbie. W MamaAcademy mamy jasny cel: uczymy ambitne Mamy, jak rozkręcić swój własny biznes z domu i zarabiać dobre pieniądze.

Kompleksowa wiedza

Wiemy, że jesteś Mamą i nie masz czasu szukać różnych szkoleń, z różnych źródeł. Nasza Akademia to zbiór wszystkich tematów potrzebnych do budowy i rozwoju dobrze prosperującego biznesu których uczymy wraz z wsparciem specjalistów z danej dziedziny! Każda lekcja to zbiór materiałów tekstowych, video, podcastów oraz zeszyty ćwiczeń dla Ciebie! Zobacz spis lekcji.

Krok po kroku

Jesteś początkującą biznes Mamą? A może już postawiłaś konkretne kroki na drodze rozwoju własnej firmy? Nasze lekcje w każdym module poukładane są według zasady: od ogółu do szczegółu. Dzielimy się wiedzą wprowadzając w dany temat, ale także prezentujemy bardzo zaawansowane techniki budowania swojego wizerunku jako marki np. w postaci technicznych tutoriali.

Na Twoich warunkach jako Mamy!

Same jesteśmy Mamami i wiemy co to są priorytety „baby, first”! Dlatego, budując Akademię przyświeca nam jeden cel: odpowiadać na „mamowe warunki”. Większość materiału jest w formacie audio: słuchasz podczas drzemki dziecka lub spacerów. Logujesz się kiedy chcesz, na jak długo chcesz. Nasze lekcje czekają na Ciebie 24/7! A nasza tajna i zamknięta Grupa na fb oferuje wsparcie społeczności Mam takich jak Ty!

No dobra... czyli co to jest ta MamaAcademy?

Rozwijanie własnego biznesu to często frustracje i poczucie chaosu.

1. Jak mam zacząć? Na czym mam się skupić? Jakie kroki podjąć, aby biznes hulał?

2. Skąd brać wiedzę, aby to wszystko ogarnąć? Szczególnie przy dziecku, kiedy nie masz zbyt wiele czasu plus jest on w 100% zależny od małego człowieka, wyrzynających się zębów i nieprzespanych nocy.

Często zamiast sensownie wykorzystać czas wygospodarowany na pracę, miotasz się między jednym zadaniem a drugim. Zamiast iść swoją ścieżką i mieć strategię, działasz bez ładu i składu.

Chciałabyś, żeby ktoś Ci po prostu pokazał, jakie kroki podjąć, aby biznes powstał i rósł jak szalony…

a zamiast tego zapisujesz się na dziesiątki szkoleń, wyzwań i webinarów, które albo odbywają się w czasie, który spędzasz z dzieckiem, albo są zbyt rozbudowane dla Ciebie w czasie.

Rozumiemy to. Naprawdę.

Rozumiemy, że jako mama często po prostu nie jesteś w stanie porwać się na drogi kurs online, który okazuje się tak rozbudowany, że między jedną a drugą sesją nauki po prostu zapominasz, co było wcześniej.

Albo wymaga Twojego zaangażowania w z góry narzuconych dniach i godzinach, a Ty przy dziecku nie jesteś

w stanie planować z wyprzedzeniem. Koniec końców frustracja wygrywa i kolejny kurs pozostaje niedokończony.

I się poddajesz, bo dochodzisz do wniosku, że biznes nie jest dla Ciebie, bo ciągle brak Ci czasu na jego budowanie, na naukę, na przygotowania.

A to nieprawda! Jesteś fantastyczną, ambitną kobietą i wierzymy w to, że wybudujesz biznes swoich marzeń.

Wiesz, ile mam prowadzi z sukcesem własne firmy?

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś nie mogła do nich dołączyć!

Po prostu potrzebujesz trochę innych narzędzi, pomocy i wsparcia.

My to rozumiemy i przygotowujemy coś, co sprawi, że naprawdę ruszysz ze swoim biznesem jak szalona.

Bez frustracji.

To „coś” to właśnie jest nasza MamaAcademy.

Dlaczego wg nas jako Mama potrzebujesz "specjalnego traktowania" i produktu dopasowanego konkretnie do Twoich potrzeb?

Bo wiemy, że nie masz czasu.

Bo wiemy, że musisz dzielić swój czas na: dom-dziecko-ja-praca. A to niełatwe zadanie.

BO WIEMY, ŻE BYWASZ SUPER ZMĘCZONA

BO WIEMY, ŻE JESTEŚ HIPER AMBITNA.​

BO WIEMY, ŻE CHCESZ DŁUŻEJ ZOSTAĆ PO URLOPIE MACIERZYŃSKIM LUB WYCHOWAWCZYM Z DZIECKIEM W DOMU. A MOŻE WCALE NIE WRACAĆ NA ETAT?​

BO WIERZYMY, ŻE JAKO BIZNESWOMAN PODBIJESZ RYNEK!​

BO MAMY MAJĄ BARDZO DOBRE POMYSŁY I... CZĘSTO GRZĘZNĄ GDZIEŚ Z ICH REALIZACJĄ.​

Bo najlepsze pomysły na biznes rodzą się między garami, a przewijakiem

Anna Ługowska-Tabaj

tabaj

W jaki sposób działa pełna wersja MamaAcademy?

 • Dostęp wykupujesz jednorazowo na rok, pół roku lub na miesiąc z opcją odnowienia.
  Ty decydujesz. W każdej opcji czasowej dostajesz dostęp do 100% lekcji. W dodatku, po zakończeniu np. miesiaca, możesz przedłużyć dostęp w takiej samej cenie!
 • W środku znajdziesz moduły na konkretne tematy biznesowe np. Strategia, Blog, Instagram, Motywacja
  W każdym module znajdziesz komplet lekcji z określonego tematu, nagranych i poukładanych w taki sposób, abyś mogła krótko i treściwie się z nich uczyć i od razu wdrażać w swoim biznesie. Do lekcji często dostajesz video, ale też ćwiczenia i formę podkastu, który odsłuchasz kiedy chcesz.
 • Do modułów i lekcji masz dostęp 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.
  Wszystko możesz oglądać i odsłuchiwać nieskończoną ilość razy. Dodatkowo zostajesz dodana do tajnej grupy na FB dla kursantek i co miesiąc bierzesz udział w follow-upie / sesji mentoringowej na żywo, podczas której możesz zadać wszelkie pytania, a my z przyjemnością na nie odpowiadamy.
 • Zawartość MamaAcademy stale rośnie.
  Aby Cię nie przytłaczać, co miesiąc dodajemy do akademii nowy moduł. Chcemy, aby żaden temat związany z biznesem nie został przez nas nieopracowany!

Zobacz czego się możesz z nami nauczyć

Czy wiesz, że na macierzyńskim/ wychowawczym nie musisz budować od razu biznesowego imperium? Ale możesz sobie przygotować do tego dobry grunt: podpowiadamy jak!

Niezależnie od tego czy jesteś team „zero pomysłów” czy „milion pomysłów na siebie”: wiesz, że istnieją sprawdzone techniki i narzędzia znalezienia i wyboru tego najlepszego dla Ciebie w danym miejscu i czasie?

Mieć biznes to nie sztuka, to hobby. Biznes, który sprzedaje to nasz cel i tylko o metodach pomagających to osiągnąć rozprawiamy w tym module!

Wiesz co to ta magiczna „skalowalność”? To, najprościej rzecz ujmując: z bazą wiedzy którą masz, wystarczy napracować się raz, a potem… stale odcinać kupony! Ot, magia biznesu online. Może chcesz się nauczyć wydawać ebook lub nagrywać kurs online?

Dobrze skrojona strona www to podstawa każdego biznesu! Jak tak ową zbudować, pełną języka korzyści i innych trików, pokażemy Ci za pomocą tutoriali krok po kroku i… zbudujesz sobie ją sama!

No dobrze, ale jak na to wszystko znaleźć czas? Jak przekonać bliskich do moich pomysłów? Jak wciąż nie odkłada? Jak bardziej uwierzyć w siebie i to co robię? Jak nie zaniedbać przy okazji własnego dziecka? Siebie? To moduł petarda dla zmęczonej wybieraniem priorytetów głowy każdej Mamy!

Bycie w social mediach to nie fanaberia, to konieczność! To sposób myślenia głową… naszych klientów! Te lekcje pomogą Ci zbudować spójną i przyciągającą komunikację w Twoich kanałach SM tak byś rozkochała w sobie… klientów, a sama nie zginęła z frustracji „o czym pisać?”.

Dlaczego Instagram jest najepszym obecnie narzędziem do rozwoju biznesu w sieci? Jak dać się tam znaleźć? Jak wyglądać tak, by chcieli kupować? Nikt lepiej nie odpowie na te pytania jak nasz polski insta autorytet: Ola Foryś (@wild.rocks), której piękny warsztat nt. biznesu #instafriendly czeka dla nasze Mamy!

To drugie, zaraz po social mediach narzędzie, które sprzedaje najlepiej. Jak założyć newsletter, jak przyciągać chętnych na zapis, jak stworzyć formularze – wszystko znajdziesz w szeregu prostych tutoriali!

Czy blogi naprawdę umierają? Wiesz, że są jedynym miejscem w sieci, którym rządzisz sama! Warto to wykorzystać, szczególnie z punktu widzenia content marketingu. Postaw z nami Twój blog i ogarnij podstawowe triki, by sprawić, żeby… zaczął hulać!

Żeby działać skutecznie, trzeba działać zgodnie z prawem, a to bywa… zawiłe. Nasz ekspert: prawnik podpowiada jak mądrze założyć działalność gospodarczą, jak pracować w ramach działalności nierejestrowanej oraz czy warto pracować solo, czy może w duecie?

Szczęściu trzeba dopomóc i wcale nie muszą być to duże pieniądze! Wiesz, że za 0,02 $ może fantastycznie rosnąć Twój fanpage lub Instagram! Wiesz jak targetować grupy odbiorców reklam? Wiesz, żeby nie klikać nigdy „promuj post”? Wiesz, że reklama to… Twój najtańszy pracownik, kiedy… spędzasz czas z dzieckiem?

Jesteś wszędzie, czy nigdzie? Jesteś spójna wizerunkowo czy zbudowana z przypadków natchnienia w programie graficznym? Jesteś marką, czy szyldem z nazwą, którą wszyscy omijają? Przeprowadzamy audyt, make-up i weryfikację działań wizerunkowych Twojej marki właśnie tutaj!

Wszyscy mówią, że video to przyszłość, ale wszyscy mają opory przed jego nagrywaniem: z braku pewności siebie przed kamerą lub z braku pojęcia jak to technicznie ogarnąć. Pozwól, że te dwa braki tu wypełnimy po brzegi w rozmowach z międzynarodowym vlogerem – tatą, nauczycielem chemii, który skupia wokół siebie kilkuset tysięczną społeczność!

To wisienka na torcie naszej Akademi! Chcemy bardzo, byś mogła robić już coraz więcej prawie nic, a biznes by się kręcił… Musisz tylko umieć wykorzystać złote zasady m.in. fenomenalnego marketingu growth hacking oraz real time marketing! Znasz je?

Nie masz weny do nauki ani do pracy? Odetchnij i także spędź wartościowy czas na budowie networkingu z innymi Mamami z MamaAcademy! Ściągnij motywującą tapetę albo wypij kawę czytając artykuły na temat mądrego macierzyństwa!

Oferta

Dostęp na miesiąc

99 zł
 • dostęp do MamaAcademy 24/7 przez pełny miesiąc od daty zakupu
 • po miesiącu opcja przedłużenia w tej samej cenie
 • Twoje własne konto na platformie kursowej
 • wsparcie e-mail

Dostęp na pół roku

299 zł
 • 299:6 = niecałe 50 zł za miesiąc dostępu
 • dostęp do MamaAcademy 24/7 przez 6 miesięcy od daty zakupu
 • Twoje własne konto na platformie kursowej
 • wsparcie e-mail
 • dostęp do tajnej grupy dla Masterek MamaAcademy
 • cotygodniowe burze mózgów w grupie, czyli praca nad biznesami Masterek
 • comiesięczny webinar dla kursantek z opcją zadawania pytań

Co zyskujesz będąc w Akademii!

Oczywiście, szeroko rozumiany rozwój zawodowy, który dzięki zasadom działania naszej platformy, nie wyklucza Twojego opiekowaniem się domem i dzieckiem!

Kupując dostęp do MamaAcademy zyskujesz:
 • przynależność do tajnej, zamkniętej Grupy Exclusive na Facebooku, pełnej Mam takich jak Ty: potrzebujących wsparcia, ale też udzielających się w cyklicznych audytach i mastermindach wewnątrz Grupy! Jesteśmy też tam także my: zawsze do Twoich usług!
 • ebooka MiniMamaAcademy za darmo (jeśli wybierzesz opcję dostępu na rok)
 • możliwość otrzymania certyfikatu ukończenia kursu (niektóre Mamy wykorzystują go np. przy aplikowaniu o dofinansowanie na rozwój firmy).
 • nieograniczony dostęp do wszelkich webinarów, live’ów, wywiadów z gośćmi, które przeprowadzamy bardzo często i które nie są już dostępne publicznie.

Kto stoi za MamaAcademy?

Nikt inny jak dwie przedsiębiorcze Mamy z Krakowa, które potrzebowały zrobić w swoim uroczym, macierzyńskim życiu coś więcej niż… tulić, prać, gotować, nie spać i chodzić na spacery 🙂

Postanowiły wykorzystać swoją kilkunastoletnią wiedzę i doświadczenie zawodowe z zakresu biznesu online, zarządzania wizerunkiem marki oraz psychologią biznesu i… dostosować te klocki w formie i treści tak, by inne Mamy takie jak one mogły także sięgnąć po swoje marzenia i dać tym najlepszym pomysłom szansę wybicia się ze strefy spoza… garów i przewijaka 🙂

Zresztą, poczytaj o nas więcej TUTAJ:

Czy Mamy są jakieś inne?

My nie chcemy traktować Matek, jako osób specjalnej kategorii.

 • Ale uważamy, że Mamy potrzebują czegoś, co zrozumie ich potrzeby.
 • Zrozumie, że nie zawsze mogą uczestniczyć w webinarach o typowych godzinach.
 • Że nie zawsze mogą obejrzeć długie lekcje w formie video.
 • Że nie zawsze mogą ukończyć lekcji w konkretnym czasie, albo odpowiednio się skupić – czasami potrzebują wrócić do pewnych rzeczy
 • Że najlepiej wchodzi im wiedza podzielona na mniejsze kąski, bo często pracują w blokach czasowych, np. podczas drzemek dziecka.
 • Że lepiej im się pracuje w społeczności innych Mam, które rozumieją ich bolączki, problemy, frustracje tak, jak tylko inne Mamy potrafią.
 • Że nie są w stanie wydać mnóstwa pieniędzy na różne szkolenia. Przecież dziecko to niekończąca się studnia wydatków!
 • Że budowanie biznesu może iść im wolniej niż osobom bezdzietnym i potrzebują czuć, że to jest okej i że nie warto się frustrować
 • I tak dalej, i tak dalej..

Nasza misja to po prostu edukacja biznesowa Mam.

Szyta na miarę. Skrojona pod potrzeby Mam. Dedykowana Mamom i na Mamach się skupiająca. Tak, aby:

 • rozwijały własne biznesy,
 • zarabiały dobre pieniądze,
 • były niezależne finansowo,
 • było je stać, aby zapewnić dzieciom wszystko, czego potrzebują,
 • czuły się spełnione,
 • czuły, że osiągnęły sukces,
 • czuły, że dały radę!

Jeśli Ci się to podoba, zostań z nami!

Co w MamaAcademy odnalazły nasze kursantki?

Przeczytaj ich szczere opinie, obejrzyj ich biznesowe działania pod podanymi linkami.

 • Jestem mamą 1.5 rocznego szkraba😊 Z zawodu i pasji dietetykiem. Odkąd pamiętam świadome jedzenie było dla mnie ogromnie ważne! To że zostałam mamą dało mi ogromnego kopa do działania w swojej branży, bo jest tyle sprzecznych informacji. I rodzic ma prawo czuć się zagubionym w kwestii żywienia swoich dzieci i rodziny. Dlatego z pomocą grupy Macierzyński i co dalej oraz MamaAcademy udało mi się uwierzyć w swoje możliwości i wraz z koleżanką założyłyśmy bloga momdiet.pl. To właśnie dzięki podcastom i różnego rodzaju świetnie przygotowywanym wizualnie notatkom przyswajam wiedzę jak zbudować swoją firmę. Choć jesteśmy narazie w powijakach to nie poddajemy się i małymi krokami dążymy do celu. Z radością polecam MamaAcademy 😊

  Kasia Szuba

  autorka bloga momdiet.pl
 • Całe szkolenie to nic innego, jak pokazanie Ci, jak rozwinąć swoją markę od A do Z. Nawet jak jesteś totalnie zielona w temacie, to szkolenie jest dla Ciebie idealne. Zobaczysz, jedna lekcja i stwierdzisz, że masz potencjał. Możesz wykupić sobie wersję na miesiąc, na pół roku lub na rok. Ja od razu wzięłam na rok i myślę, że to najlepsza opcja. Co miesiąc dziewczyny dorzucają kolejny moduł, pełen wiedzy, pomysłów, a przede wszystkim chęci pomocy, zrozumienia i uśmiechu, który mówi: „Kochana, dasz radę!”. Strategia, biznes, planowanie, klienci, sprzedaż – tu jest porządna dawka wiedzy! I ja za to ręczę. A nawet stawiam kawę, jak znajdzie się ktoś, kto jest z tego niezadowolony!

  Karolina Wilk

  autorka cudownego bloga Kinka.com.pl
 • Jak opisać MamaAcademy w jednym zadaniu? „Uwaga, korzystanie z MamaAcademy zmienia życie, wchodzisz na własna odpowiedzialność!” Podczas urlopu macierzyńskiego klasycznie dopadło mnie pytanie – co dalej!? Chciałam zastać z córką w domu, równocześnie chciałam rozwinąć własna działalność, tylko JAK to zrobić?? Blokowały mnie setki wątpliwości jak zacząć, czy to się w ogóle uda, jak zaistnieć bez własnej strony i pieniędzy na inwestowanie w niepewny biznes. I wtedy pojawiła się ona – MamaAcademy.
  Czytaj więcej

  Zuzanna Michalska

  "Twórcze momenty"
 • Chciałoby się zakrzyknąć: hip hip hurrra! Udało mi się dorwać do najnowszych modułów (czyt.: Mama Motywacja Academy, na SM, FB, IG ostrzę pazury ;)), więc zupełnie na świeżo, stwierdzam co następuje: Mama Academy działa trochę jak „idealny Internet”. Co to znaczy? W Internecie jest to utopia, ale w MA znajdują się same konkrety, wybrane i wartościowe informacje, pod które wystarczy się… podłączyć 😉 Innymi słowy: najważniejsza na biznesowej drodze wiedza w jednym miejscu. Ale najważniejsze jest… co innego!
  Czytaj więcej

  Ola Mitek

  mistrzyni grafiki w d2dstudio
 • Za co cenię Mama Academy? Po pierwsze za autentyczność. Nie potrafiłam się odnaleźć w gąszczu internetowych porad biznesowych, które w żaden sposób do mnie nie trafiały. Tu mówią do mnie mamy – kobiety, które na co dzień żyją w podobnej rzeczywistości, zmagają się z tymi samymi problemami. A mimo wszystko działają i to jest niesamowicie inspirujące. Czytaj więcej

  Sylwia Chojecka

  mistrzyni słowa, korekty i redakcji w Od słowa do słowa. Korekta i redakcja
 • MamaAcademy to idealne rozwiązanie dla każdej mamy poszukującej pomysłu na biznes, bądź takiej która taki pomysł posiada, ale nie wie jak zacząć, albo poszukuje inspiracji. Przystąpiłam do Mama Academy od samego początku ponieważ w pełni zaufałam dwóm cudownym kobietom, które dają wielką motywację do działania. Dziewczyny krok po kroku prowadzą przez najważniejsze tematy związane z biznesem i zadają odpowiednie pytania, które pomagają w podjęciu wielu kluczowych decyzji.
  Czytaj więcej

  Kasia Sternik

  cudotwórczyni rękodzielniczka na MajsterSztryk
 • Jestem Asia, mam 2 cudowne córki i jestem właścicielką i założycielką Słonik i korale 😉

  Dlaczego skusiłam się na Mamaacademy? To proste-dlatego że miałam pomysł ale nie wiedziałam jak z nim ruszyć. Dzięki świetnie przygotowanym materiałom i ogromnej wiedzy (dostępnej od ręki i w czasie który mi pasuje), którą przekazują Karolina i Ania powoli się rozkręcam. Co robię? Projektuje z wielkim sercem wyjątkowe i niepowtarzalne personalizowane zawieszki i gryzaki, biżuterię dla dzieci i dorosłych i filcowe cuda wianki 😉

  Jeśli wahasz się czy warto wejść do Mamaacademy? Warto! Ja weszłam na chwilę a zostałam na dłużej i dzięki dziewczynom, moje cudowne „Mamowe” życie nabrało jeszcze więcej barw ❤

  Asia Kiepura

  cudotwórczyni rękodzieła w Słoniki i korale
 • Jestem zachwycona MamaAcademy. Jako pracująca i samodzielna mama dwójki urwisów, dzięki temu programowi buduję własną przestrzeń online. Całość jest merytoryczna, zostawia miejsca na przemyślenia, ale co dla mnie ważniejsze – na każdym kroku pamięta o tym, że jesteś Mamą. Od początku prowadzi Cię za rękę i pokazuje jaki masz następny krok. Dużym plusem jest różnorodność form przekazywanych treści – od wideo, przez pdf czy podcast do wysłuchania w wolnej chwili między obowiązkami domowymi a zabawą z dziećmi. Gorąco polecam.

  Magda Dawidziuk

 • Dziewczyny pomagają, motywują, uczą przekazując ogrom wiedzy w prosty i przejrzysty sposób. Każdy, kto skorzysta z kursów będzie pod wielkim wrażeniem ilości pracy włożonej w każdą lekcję. Polecam z całego serca dla każdego, kto chciałby ruszyć z własnym biznesem lub już go prowadzi. Ania i Karolina pokażą Wam jak osiągnąć sukces w branży!

  Ania Baś

  cudotwórczyni od wypieków na Kokilka.com
 • Jestem zachwycona. Świetnie się Was słucha i moja wizja siebie i tego co chcę robić staje się coraz bardziej klarowna

  Magdalena Matusiak

  kreatywna mama, autorka pięknego bloga Madala.pl
 • MamaAcademy to wspaniały projekt, przygotowywany z ogromnym serduchem <3 Potężny zastrzyk wiedzy, wielka motywacja i masa, masa, masa wsparcia – to tak w skrócie. Karolina i Ania przede wszystkim pokazały mi, że ja też mogę mieć swój biznes. Dziewczyny dały mi kopniaka motywacyjnego, a potem było już tylko lepiej. Aktualnie prowadzę zajęcia z języka migowego dla słyszących przedszkolaków – zajęcia rozwijające paluszki, kreatywność, zapamiętywanie, ale także otwierające dzieci na środowisko niepełnosprawnych. Jeszcze niedawno myślałam, że osiągnęłam już szczyt swoich możliwości, a dziś widzę, że to dopiero początek. Dziewczyny inspirują, dają pomysły i wiedzę, jak zrobić z tego coś jeszcze większego. Dziś wiem, że zajęcia to dopiero początek, wierzę w swoje siły, wiem, że każde moja niepewność zostanie rozwiana. Dziewczyny – dziękuję za to, że pomagacie mi rozwinąć skrzydła <3 <3 <3 I oczywiście zapraszam do mnie 🙂

  Jowita Łechtańska

  autorka MiguMig - zabawy z językiem migowym
 • Serdecznie polecam projekt MamaAcademy! Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co znalazłam w akademii u Ani i Karoliny. To uporządkowana skarbnica wiedzy o tym jak zdrowo połączyć macierzyństwo ze swoim biznesem, jak zacząć w końcu spełniać swoje marzenia krok po kroku♥️ . Dużo, prawda? Ale to jeszcze nic! Serio. To żyjąca i rozwijająca się grupa WSPARCIA, bezcenne porady, pozytywna energia i wspólne burze mózgów dające kopa do działania. Brzmi jak slogan  , ale wiem co piszę, bo przekonałam się o tym na własnej skórze  . Dziękuję Wam Masterki i Dziewczyny uczestniczące w MamaAcademy.

  Małgorzata Szularz

  BlueHeart
 • Mama Academy to nie moje jedyne szkolenie w tematach okołoobiznesowych on-line. Pierwsze natomiast, dzięki któremu zaczęłam naprawdę działać! Ania i Karolina podeszły do sprawy kompleksowo – od pomysłu (zaskoczyłam dzięki nim samą siebie), poprzez motywację, organizację, strategię aż do spraw social mediów. Pokazały kolejne małe kroczki, zachęcały do własnych warunków, uświadomiły, że na swoją miarę mogę być, mieć , tworzyć! A to wszystko będąc przede wszystkim Mamą.
  Co jeszcze w nich uwielbiam? Wierność głoszonym naukom – w praktyce pokazują jak powinno wyglądać #babyfirst i biznes „people to people” ! Dobre, ciepłe relacje i profesjonalna wiedza!
  Wielkim bonusem jest także dostęp do (naprawdę!) aktywnej grupy na FB i comiesięcznych follow-up-ów, gdzie odpowiadają rzeczowo i merytorycznie na wszystkie(!) Twoje pytania!
  Polecam wszystkim niepewnym, zajętym Mamom, które chciałyby zacząć ale nie wiedzą co i jak!

  Katarzyna Sobczak

  autorka  http://www.zryskamiprzezswiat.com/   i https://www.instagram.com/w_co_sie_bawic/
 • Mama Academy to super opcja dla mam, które chcą zmienić swoją ścieżkę kariery zawodowej i zależy im na pozyskaniu czasu dla dziecka. Platforma internetowa zbudowana jest w czytelny sposób i prowadzi uczestniczki niemal za rękę. Podział na bloki szereguje wiedzę a
  wiczenia wspierają działanie tak, by pomysł przekuć w realną sprawę. Bardzo ważne dla mnie też było wsparcie grupy, nie tylko zrozumienie i „poklepanie po ramieniu” ale i konstruktywne uwagi do mojego pomysłu na biznes. Zdecydowanie polecam niezdecydowanym;)

  Maria Turzyńska

  Hokey Pokey
 • MamaAcademy to petarda! Mało tego! Tu powinna trafić każda mama, która planuje lub ma swój biznes!Genialna platforma i chcę to wykrzyczeć światu!Naprawdę wiedziałam, że to będzie dobre, ale to przerosło moje oczekiwania!Jestem tak nakręcona, że jeszcze tylko napiszę, że już zmieniłam bio i jutro wrzucam relacje wyróżnione.Jak dobrze, że jesteście! (…)

  Kasia Łojewska

  Lojesia-maluje
 • O raju, platforma MamaAcademy to prawdziwa petarda!!! Jest tam tyle wiedzy, że można dostać oczopląsów…Nawet jeśli ktoś, podobnie jak ja, już od jakiegoś czasu prowadzi swoją firmę, na bank każdy znajdzie obszar, w którym brakuje mu wiedzy albo doświadczenia. A dziewczyny cudnie mu go wyłożą jak kawę na ławę.Jak dla mnie działa to wspaniale: wyszukujemy obszar który konkretnie nas interesuje i wskakujemy po szczegóływ formie do czytania, słuchania, video itp.Są również wywiady z rozmaitymi ekspertamiw przeróżnych dziedzinach, jak choćbywarsztaty z Oląz @wild.rocks czyli dziewczyną, która wymiatana Instagramie.Ania, Karolina, ta Wasza Akademia naprawdę wymiata !!!

  Jola Rybińska

  Ruumz.pl oraz blogerka w 52weekendy.pl
 • Jeżeli się zastanawiacie nad swoim biznesem, ale boicie się,czy macie odpowiednią wiedzę; to TAM jest WIEDZA!A jeśli macie już pojęcie o biznesie, to też polecam MamaAcademy, bo znajdziecie tam wiele wskazówek nie tylko o social mediach, strategii i rozwoju, ale też jak zaplanować, jakuporządkować i jak się nie frustrować, gdy dzieci widzą, że piszesz na kolanie ważnego maila (…)

  Grażyna Handwerker

  Rasberryhome oraz AmberBabyStore
 • Jest środek nocy. Wy pewnie śpicie, a ja ustawiam wtyczkę do sklepu internetowego, konfiguruję pierwszą w życiu landing page i dopieszczam ostatnie strony ebooka, który właśnie kończy się tworzy . Wszystko przez Was 😉 a tak poważnie, to oczywiście dzięki Wam! Właśnie teraz, w środku nocy, myślę sobie, że najbardziej doceniam w Akademii tą dostępność.
  Czytaj więcej

  Magdalena Głowala

  www.tylkomama.pl

Czy wiesz dlaczego nasze kursantki i odbiorczynie nazywamy Królowymi?

Bo dla nas to Królowe, ale nie tylko Matki tak, jak w ulu. Również Królowe kobiety zadowolone ze sposobu w jaki pracują, w jaki zarabiają, kobiety szczęśliwe zawodowo, żyjące bez frustracji i łączące macierzyństwo z pięknym sukcesem w biznesie! Nasze kursantki są żywym dowodem na to, że tak się da! Zapraszamy Cię do ich grona! Przemawia do Ciebie to, co robimy?
Na początek przekonaj się, jak to na serio wygląda od środka: