Skąd pomysł na projekt “Macierzyński i co dalej”?

Bo mamy nie mają czasu, bo mamy nie mają siły, bo mamy nie mają wsparcia. Bo Mamy mają dzieci! Bo mamy mają świetne pomysły! Bo mamy mają nowe priorytety! Tych pozornych sprzeczności nie mogłyśmy pozostawić bez szepnięcia… Niechcący (a może chcący): wyszedł nam niezły raban! Na imię mu: “Projekt Macierzyński i co dalej?”.

Po prostu NIE do końca wierzymy w nośny ostatnio slogan: „Jestem Mamą, mogę wszystko”.


Biznes z domu, strategia, klienci… no właśnie skąd pozyskać płacących klientów? O tym będziemy mówić podczas naszego darmowego wyzwania Kliencie gdzie jesteś?” już za tydzień!! Sprawdź co dla Ciebie przygotowałyśmy i zapisz się na listę zainteresowanych, aby otrzymać darmowe materiały i ćwiczeniówki do wyzwania i wyciągnąć z niego 110%!


Bo nie zawsze mogę i chcę wyglądać jak „million dollar businesswoman”. Bo nie zawsze mogę być na darmowym szkoleniu live o 20:00 – wtedy kąpię dzieci. Bo nie zawsze znam te wszystkie korporacyjno-biznesowe terminologie i narzędzia, które mają dać mi złote góry, jeśli tylko będę umiała je… wdrożyć.

Jestem Mamą i NIE mogę wszystkiego!

Pomysł na nasz autorski projekt o nazwie, którą pokochały nasze czytelniczki: #macierzynski_i_co_dalej zrodził się z jednego ważnego powodu: wkurza nas wciskanie Mam w role kur domowych, których jedyna podróż życia ogranicza się do codziennego kursowania między łóżeczkiem a pralką… Owszem, wszelkie tego typu internetowe memy śmieszą nas, bo przedstawiają jakiś tam (każdemu osobno wymierny) element prawdy tego wczesnego macierzyństwa.

admin

  1. […] Skąd pomysł na projekt “Macierzyński i co dalej”? […]

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *