Kim są mamy w MamaAcademy?

Wczesną wiosną, gdy wydawać by się mogło, że schowałyśmy się jak mysz pod miotłą… My słałyśmy do Was pytania! Postanowiłyśmy zbadać kto gości w Akademii! Ale także: kto nie gości i dlaczego. Efekty tej ankiety pokazały nam portret zbiorowy mam znających MamaAcademy. Chcecie go poznać? A przy okazji: chcecie się dowiedzieć czy udało nam się zostać złotą rybką?

Po co to wszystko?

Kto ma to już za sobą, ten wie, że ankieta to nie lada łatwe zadanie. O ile samo jej stworzenie zajmuje parę chwil, o tyle etap dobrego przemyślenia pytań, a potem: właściwej analizy odpowiedzi jest najtrudniejszy i zarazem najważniejszy!

Po co zatem to wszystko? Jako że na razie zaprzestałyśmy organizacji warsztatów w Krakowie, a dołączają do nas mamy z całej Polski, dowiadujące się o nas niewiadomo jak, postanawiające zaufać niewiadomo dlaczego, a naszą relację dzieli… szklany ekran i internetowa otchłań… chciałyśmy zwyczajnie Was poznać! Co więcej: chciałyśmy upewnić się KTO uczy się z nami i DLACZEGO oraz zbadać czy jeszcze coś możemy zrobić, by było LEPIEJ!

Nasze mamy nie zawiodły: udział był liczny, odpowiedzi bardzo wyczerpujące i zaangażowane. Wiele arii śmiechu popłynęło czytając odpowiedzi, duma i wzajemna wdzięczność nas rozpierały, ale także zdarzyły się sumienne walnięcia się w pierś.

Odpowiedzi naszych mam dały nam wiatru w żagle, ale… także postawiły przed nami 3 ważne życzenia do spełnienia. Czy udało nam się zostać złotą rybką? Same zobaczcie!

Kto wstępuje do MamaAcademy?

Prawdą jest, że nasz slogan „Najlepsze pomysły na biznes przychodzą między garami a przewijakiem” sugeruje, że celujemy treściami w Akademii tylko do mam, które tego pomysłu szukają albo go mają w początkowej fazie. I takich Mam w Akademii mamy najwięcej. I tak faktycznie było na początku. Pierwsze moduły Akademii dedykowane są mamom „początkującym”: Mama Pomysł Academy, Mama Strategia Academy. Natomiast obecne 70% zawartości Akademii (spis lekcji i modułów ZOBACZ TUTAJ) jest dedykowana także mamom, które swoją markę mają i chcą ją wnieść na wyższy poziom. To jest np. zakładanie skutecznie działającego newslettera, komunikacja w social mediach, spójność wizualna maki, alternatywne kanały dotarcia: blog, vlog, strona www, a także porządny tutorial z ustawiania reklam na facebooku itd.

Czego oczekują mamy klikając „subskrybuj”?

My wiemy jakie były nasze oczekiwania: by w jak najprostrzy sposób udostępnić wiedzę krok po kroku jaka jest potrzebna, by zacząć albo od zera, albo od pewnego etapu, aby osiągać coraz lepsze wyniki w rozpoznawalności własnego biznesu. Ale tak mógłby napisać każdy właściciel i twórca biznesowego kursu online.

Naszym marzeniem wręcz było stworzyć taką komunikację dla mam, które stojąc na rozdrożu: etat czy „coś własnego”, „siedzenie w domu”, czy „próba sił w biznesie” mogły znaleźć tu pigułkę motywacji, wsparcia i wiedzy, która to wszystko umożliwia.

Naszym priorytetem było nie walczyć z „mamową rzeczywistością” – trudną rzeczywistością, bo nie podzieloną między dom-praca, ale rozdartą między dziecko-praca-dom-odpoczynek. My jesteśmy w Akademii po to, by ją… poukładać: proponując rozwój i myślenie o sobie w rytmie slow, nienachalnym, bez frustracji, z zasadą #babyfirst.

Czy nasze marzenia zweryfikowały nasze mamy?

Ale… dlaczego dołączyłaś?

To teoretycznie oczywiste pytanie, bo przecież mówimy w naszych komunikatach językiem korzyści: dajemy Ci mnóstwo wiedzy, uczestnictwo w masterminadach i audytach marki w tajnej Grupie tylko dla kursantek, wsparcie email, ale…

Zobaczcie same: to nie nasz język korzyści odegrał tu pierwsze skrzypce. Wy po prostu szukałyście tego całokształtu: jednego miejsca, bez zadęcia, z maksimum treści dedykowanej tylko Mamom! Uff, „we’re on the same page” 🙂

Jakie korzyści odkryłaś w bycia w MamaAcademy?

Te z Was które są w Akademii choć trochę nas znają. Umówmy się: mało kto kupuje kota w worku.. Znacie zapewne nasze webinary (a kolejny już wkrótce i koniecznie się na niego zapisz TUTAJ!), znacie nasz ebook „35 pomysłów na biznes młodej Mamy”, znacie nasz ebook „Mini MamaAcademy”, czytacie blog, newsletter, słuchacie podcastów, spotykamy się na poniedziałkowych Mamy Biznes Tips na Instagramie.

Tym samym, dajemy Wam się poznać od strony treści (tego, co mamy w głowach), często w wersji live (tak, byście widziały jak ją przekazujemy). Czasem łączymy się z Wami z dzieckiem na kolanach 🙂

Co jednak oceniłyście najlepiej jako realną KORZYŚĆ po dokonaniu zakupu MamaAcademy?

Co byś o nas powiedziała innej Mamie?

Bardzo, ale to bardzo cieszy nas, gdy mamy z Akademii wspominają na InstaStories jak się z nami uczą albo jak piszą nam mnóstwo ciepłych słów recenzji (część z nich ZOBACZ TUTAJ!) W końcu nic nie uskrzydla twórcy internetowego tak, jak pozytywny feedback.

Jednak w tym punkcie ankiety chciałyśmy wejść do pomieszczenia obok i… podsłuchać: co powie mama mamie o naszej platformie? 🙂

Dlaczego NIE kupiłaś?

Mimo, że jako Ania i Karolina jesteśmy całkowicie odmiennymi osobowościami, z przeciwwagą kompetencji, łączy nas wiele: wspólny cel i twarde stąpanie po ziemi, by go osiągnąć. A żeby MamaAcademy rosła w siłę, musiałyśmy odsłonić drugą stronę medalu i ze sporym poczuciem stresu dowiedzieć się od mam, które nie kupiły. dotychczas dostępu do MamaAcademy: dlaczego?

Stres znikał wraz z czytaniem kolejnych ankiet – nie oberwało nam się za bardzo 😉 Jednak poczułyśmy się jak złota rybka, bo… wychodzi na to, że niezdecydowane mamy dzieli od nas 3 życzenia: CZAS – KASA – POMYSŁ NA SIEBIE… Czy faktycznie mogłyśmy coś z tym zrobić?

Mama Academy 2.0 jest otwarta! Co to oznacza?

Dla Ciebie to pewnie nic nie wnoszące zdanie, ale nam się zrobi lepiej jak go napiszemy: UDAŁO SIĘ! Po miesiącach rozczarowań dostawcą poprzedniej platformy (kwestie obsługi klienta, czyli nas), po trudnej walce z dostawcami płatności, po żmudnej konfiguracji stron, po wielkich przenosinach mam ze starej MamaAcademy do nowej, możemy to powiedzieć : UDAŁO SIĘ!

Czemu tak bardzo nam zależało by MamaAcademy docelowo wyglądała taką, jaką teraz Ci ją chcemy zaproponować?

Spełniamy 3 życzenia. Jesteśmy złotą rybką 🙂

KASA: próg wejścia do MamaAcademy nigdy nie był tak niski: 39 zł! Proponowana subskrypcji miesięcznej jest dość mocno zaniżona do wartości materiałów wewnątrz Akademii, ale… chciałyśmy bardzo, aby każdą mamę było stać na wejście, rozejrzenie się i weryfikację: czy rozwiązujemy jej problem, czy odpowiadamy jej potrzebom.

Nawet jeśli nie jesteś biznes mamą, a interesuje Cię moduł MOTYWACJA nt. zarządzania czasem, celem, priorytetami, chcesz poznać techniki skutecznego planowania – możesz przejść ten moduł w miesiąc lub dwa… A nóż Cię coś jeszcze zaintryguje 🙂

CZAS: Nie robimy już „otwarć i zamknięć”, bo wiemy, że jako Mama na macierzyńskim lub wychowawczym nie będziesz czekać aż my zrobimy otwarcie tylko na to, by Twoje dziecko dało Ci odpowiedni moment, by… zacząć myśleć także o sobie – kiedy chcesz!
I tak samo: nie namawiamy Cię już na pół roku, rok, półtora, bo… nie wiemy jakiego zakresu i zasięgu treści z potężnej bibioteki wiedzy MamaAcademy potrzebujesz. Namawiamy Cię do subskrypcji miesięcznej i decydowania kiedy chcesz kontynuować, wyłączyć lub włączyć od nowa naukę z nami!
I po ostatnie: nie narzucamy Ci kiedy masz się uczyć! Dostęp do platformy masz 24/7 i Ty wybierasz czy wolisz nas oglądać (video)… prasując, słuchać (podkasty)… spacerując albo czytać (ebooki)… karmiąc.

POMYSŁ: Jeśli go jeszcze nie masz, to dla Ciebie mamy pierwsze trzy moduły Akademii. Tym samym, nie musisz się deklarować, że zostajesz z nami na pół roku, czy rok. Po przerobieniu konkretnych lekcji, pracując nad pomysłem na siebie w Twojej głowie, zdecydujesz: „idę dalej” lub „to nie dla mnie” 🙂

Jeśli masz już biznes, przerabiając dalsze moduły, ocenisz czego Ci potrzeba, byś mogła go rozwijać sprawniej i skuteczniej. Może musisz przerobić prawie wszystkie moduły. A może tylko wybrane? 🙂

Społeczność MamaAcademy…

Jest niesamowita! Wiele słyszałyśmy o różnej strefie napięć w grupach biznesowych. U nas: wspólny wróg („mamowa rzeczywistość” i jej czasowo-siłowe ogarnianie) daje nam wzajemną siłę! Najlepiej ją widać w takich komentarzach oraz… w naszej Grupie dla biznes mam: jeśli Cię jeszcze w niej nie ma, dołącz koniecznie TUTAJ!

Tylko TERAZ dołącz w promocyjnej cenie do MamaAcademy i stań się częścią #MamaAcademyTeam !

Kliknij w obrazek poniżej i poznaj całą naszą OFERTĘ!:

admin

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *